Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код
 Новини

Головна/Новини/РізнеТеги:

15.12.2009 Опитування читачів щодо новин політичної та релігійної тематики

Просимо відвідувачів порталу висловитись щодо можливих змін в редакційні політиці ресурсу, а саме:
Чи варто публікувати новини діяльності політичних партій і релігійних організацій.
Якщо варто, то в якій мірі? ( Якими межами контролювати потік відповідної інформації, щоб Хмельницький молодіжний портал не перетворився на ресурс з виливу бруду один на одного політичними чи релігійними опонентами?)
Які ще будуть побажання до інформаційного наповнення.
 


Прочитано: 903
Голосів: 8
Оцінка: 3.37
Оцініть допис:12345
Опублікував:
Переглянути інформацію про автора
Редактор
Всі дописи автора



Коментувати
Ваше ім'я
Email:
Коментар:
 

15.12.2009 23:34 - Ірця
ну якшо не публікувати новини про діяльність різних організацій, то запахне справжньою цензурою совкового період))) тому публікувати варто і без будь-якої міри. публікувати по можливості охоплення всіх подій..а контроль потоку відповідної інформації здійснюється лише індивідуальною свідомістю опонентів, все залежить від їх вміння вести дискусію, повагою себе та інших)) адміністрація ресурсу тут безсила
15.12.2009 23:57 -
Святозар
Тобто не фільтрувати зовсім потік інформації?

Чи не втратиться тоді інформаційне спрямування сайту? Чи не перетвориться він на прес-релізи парторганізацій такого штибу "Наша партія висловила думку, що молодь лалала", "Наш кандидат видав заяву де сказав про молодь лалала" і т.д.
16.12.2009 00:02 - Banderas
Думаю що не потрібно. Оці рекламки скрізь є, вже набридло... =(( Хоча можна булоб викласти на сайті короткий опис і програму партій, тільки коротеньку, а не щоденну газету "Янукович", як в мене біля коледжа =)
16.12.2009 00:06 - Hnatt
Вважаю, що не варто торкатись політичних, а тим більше релігійних питань, бо почнеться суцільний срач в коментах. Для цього є форум. Як на мене, теперішнє наповнення цілком відповідає суті порталу і нічого якісно не потрібно змінювати, хіба кількісно.
16.12.2009 00:08 - Autumn Aurora
Щоб не засмічувати портал фігньою можна публікувати новини діяльності політ.партій і релігійних організацій, проте не статті, заказні PR-статті та рекламні матеріали, чорнуху і т.д. на користь певних політ.сил, рілгійних орг., чи проти.
Думаю редакція майту може відрізнити новни від піару.
А щодо дискусій, в ході яких опоненти поливатимуть один одного брудом, то така вже політика спілкування в інтернеті - максимум свободи, мінімум відповідальності. Від цього не втечеш.


16.12.2009 00:10 - Віталько
Варто звичайно ж. Але при цьому потрібно керуватись принципами об'єктивності та неупередженості. Варто наводити найбільш вагомі та цікаві для молоді факти з політичного життя, робити акцент на те, що політик пропонує амбіційній молоді тощо. Отак я думаю..)
16.12.2009 00:12 - Nebo
Скажу банально, потрібно знайти золоту середину - і щоб висвітлення подій було у повному обсязі і не давати, щоб це висвітлення перетворилось на "рєкламную паузу" де один наперд другого піарить себе свої партії, організації і конфесії...
ну і елементарно фільтрувати всяких "екстремістів" і провокаторів...
16.12.2009 00:19 - Spirit_Urban
Стосовно новин релігійних і політичних організацій - слід різати "чос програму" і оставляти лише факти. Ресурси в яких стисло і по суті викладений матеріал я читаю. Якщо прочитання матеріалів лише марнує мій час, тоді я відсторонюсь від ресурсу.
Які політичні новини, факти мені цікаві. Наприклад я лише сьогодні почув про китайський ринок в Хмельницькому і бажання найняти якихось кореянок чи тому подібних на швейні цехи нашого міста. Цю інформацію я почув з джерел партії "Свобода", також про закон реадмісії я також взнав від партії "Свобода", інші джерела мовчать про це чи дуже тих говорять (щоб і не почули). Тобто такого роду факти мене цікавлять, а що стосується відношення партій до цих моментів, то типу - "про ці непопурярні кроки всі партії мовчать, Свобода - підняла питання і виступає проти, а комуністи кажуть що нехай сюда їдуть чорні, вони за" Щоб лише констатування фактів без запудрювання мізків.
Стосовно релігійних організацій то типу - там то там збудували то, така ціна цього, гроші взяли там то, там то там було зламано тими то те. І без коментарів. Але дійсно в такому випадку в коментах різні сторони будуть перегавкуватись, ще й деякі шизоїди будуть загажувати своїми постами сторінку. Але на них можна й не звертати уваги, на ті коменти. А факти важливі.

Що відбувається в місті та Україні я хочу знати, але щоб це були важливі речі. Бо херньою всякою й тах зі всіх сторін засоби масової інформації вуха прожужать а важливу інформацію замовчують.
16.12.2009 10:14 - Ірця
<<Думаю редакція майту може відрізнити новни від піару.>>
і я тієї ж думки. писати треба про події, а не про те, які білі та пухнасті ті, хто бере участь в цих подіях.
16.12.2009 12:06 - Сергій
Варто! Тому ,що це цікаво і дає можливість обговорення усього, що відбувається в країні! В нас не вибори достойного, а вибори меньшого зла! Я взагалі в шоці з наших люей! Заміст того, щоб обговорювати програми кандидатів, обговорвати ті справи які вои вже зробили і що обіцяють, яий шлях виходу з кризи пропонують, вони обговорюють хто сидів, сільки хто врав...Найбільше брешуть перед сексом, після риболовлі і перед виборами. Українці здавна славились не абияким вмінням звести наклеп, обілляти брудом будь-кого, використовуючи при цьому мінімум знань, інформації і затрат.
Особливу увагу населення привертають пікантні дрібниці з особистого життя публічних осіб. Навіщо українцям читати політичні газети, дурнали, дивитися політичні ток-шоу, якщо вони і без того від своїх сусідів знають, що коса у Юлії Володимирівни –несправжня, Віктор Янукович –зек зі стажем, а у кабінеті Віктора Ющенка стоять вулики з бджолами.
Втім, не завжди чутки містять елементи гумору. Теми політичних чуток коливаються від позитивних( у підтримку кандидата) простеньких жартів до жорстких політичних провокацій і наклепів, які можуть стати причиною політичної смерті лідера.
Останнім часом у нашому місті поширюються цікаві чутки про кандидатів у президенти, так про самого Президента України В.Ющенка ходять чутки, начебто він готовий, у разі невиходу в другий тур, підтримати Віктора Януковича, в замін на посаду прем’єр-міністра України, оскільки йому потрібно відпрацювати девіденти, які він отримав від американців у 2004році.
Про головного опозиціонера країни, а точніше про його діда, поширюється інформація, начебто він працював під час другої світової війни на фашистів, а сам Віктор Федорович мало того, що має приховану третю судимість, ще й планує поширити вплив”данєцких” на Хмельницьку область…
Як говорять чутки, не всі кандидати у Президенти України –українці. Мова йде насамперед про Арсенія Яценюка. Деякі пліткарі завзято стверджують що Арсеній Петрович представник давнього єврейського роду, а його просіванням на політичні посади займалась сама Катерина Ющенко.
Про нібито вірменську єврейку Юлію Володимирівну чутки пішли, в нашому місті, зовсім недавно. Говорять, що ВОНА навмисне розпалила ажіотаж навколо епідемії каліфорнійського грипу. А згодом сама ж його і придушила введенням карантину з застосування ватно-марльових повязок. Щодо пов’язок; ходить чутка, що частина із них була виготовлена в колонії, вязні якої хворіють на відкриту форму туберкульозу.
Спікер Верховної Ради В.Литвин, як стверджує голос народу, в разі непотрапляння в другий тур, готовий “розміняти” підтримку свого електорату, на посаду у вищих органах влади. А як стверджує голос майора Мельниченка, політичній кар’єрі Литвина прийшов “гаплик”, оскільки він має пряме відношення до вбивства журналіста Г.Гонгадзе.
Чого тільки не почуєш на вулицях, ринках і у громадському транспорті, коли люди стають до розмову про її величність політику…
Оттакий він – піар по-українськи хмельницького розливу, якщо не можемо похвалитись власними здобутками, то потрібно зробити простіше - обісрати своїх конкурентів))
16.12.2009 12:52 - Валерій Павлович
існування самого порталу - це та сама політика.

я за новини політичного характеру, я проти замовних, "джинсових матеріалів".

16.12.2009 13:07 - Валерій Павлович
а ще я за цензуру і цензурування адмінами має бути обовязково.

звіт про ходу проти нелегалів, на мою думку, такі матеріали повині бути на сайті, бо подія актуальна, і в ході йшла молодь.
такого формату акції повинні бути на порталі.
якщо якісь заяви, звернення, чи інша партійна інформація - ні, для того є партійні сайти.
16.12.2009 15:40 - Heathen
оце трабл знайшли, створіть окрему спец гілку на ресурсі і пхайте туду весь той непотріб!
18.12.2009 19:07 - Ярослав
Варто, тому що ми повинні бути в курсі подій :) Щодо міри - я не можу визначитись. Кожен сам вибирає власну міру ;)
21.12.2009 16:18 - Зорян
Думаю не варто пхати сюди політику та релігію. Навколо цих двох тем завжди купа бруду і вони ніколи ще не обєднували молодь. Я чудово розумію що зараз деякі політичні сили зацікавлені розміщувати матеріал на цьому сайті через його відвідуваність. Але вибори пройдуть, а бруд залишиться. Беріть приклад з Камянця - Подільського, там деякі газети!!!! (навіть не сайти) взагалі не пишуть про політику і не розміщують політ рекламу (до прикладу приватна газета Ділове місто). Сайт тому і популярний, бо на ньому немає бруду і тем, що розділяють та спричиняють суперечки. НІ ПОЛІТИЦІ ТА РЕЛІГІЇ!!!!!
21.12.2009 16:19 - Зорян
Я не атеїст)))
 Хмара тегів
КВН Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна ХУУП Характерне козацтво виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фотовиставка фотоконкурс

Всі теги