Меню
 Каталог
 Випадкове фото
 Наша кнопка

Отримати код
 Новини

Головна/Новини/РозвагиТеги:

20.12.2009 Пропонуємо переглянути аматорське відео з зустрічі кандидатки в Президенти України у м. Старокостянтинові :)

Хоча сайт не несе політичного спрямування, але це відео скоріше можна віднести не до розділу політики, а до розділу гумор. Хоча після глибинного усвідомлення стає, навіть, не смішно :)

 Пропонуємо переглянути аматорське відео з зустрічі кандидатки в Президенти України у м. Старокостянтинові :)

"жесть" починається орієнтовно на п'ятій хвилині

 


Прочитано: 3277
Голосів: 26
Оцінка: 4.76
Оцініть допис:12345
Опублікував:
Переглянути інформацію про автора
Редактор
Всі дописи автора



Коментувати
Ваше ім'я
Email:
Коментар:
 

20.12.2009 20:55 - Саня
Не могу понять кто из них больший клоун
20.12.2009 22:12 -
Spirit_Urban
ааааааааааа порвало!))))
20.12.2009 22:16 - Spirit_Urban
Від глибинного усвідомлення це жесть)) недумав шо таке може бути. Той за рівнем свого розвитку видається як ПТУ-шник двіечник з забитого села. Герман також тупа но мер її затьмарив!))
20.12.2009 22:53 - Святозар
Альо... То не Герман. То Богословська :)
20.12.2009 23:26 - Виталий
Боже какой же придурок! Он Богословскую обозвал Герман... ))) хахаха!!! )))
21.12.2009 02:51 - Spirit_Urban
Oй, сам сказав Герман, тільки помітив. Я добре знаю що це Богословська!))))) Це через відео просто))
21.12.2009 10:29 - Ірця
да жесть жестью, тільки це реально несмішно.. повний дебілізм..шо одне, шо друге навіть говорити нормально не вміє
21.12.2009 12:54 - Оля
Куди світ котиться. Вона вирішила себе трохи попіарити через скандальчик з "недалеким" чоловіком.Хай нас Бог боронить від таких кандидатів. Прикиньте, як вона завжди буде волати:)
21.12.2009 22:04 - Seitar
Істєрічка Богословська - "Баба при власті - страна в трубу" ))))
Мер - просто тормоз :)
21.12.2009 22:07 - Spirit_Urban
Да в країні дибілізму багато. Часто поражаюсь за якими кретеріями люди обирають кандидатів і як це аргументують.
22.12.2009 19:54 - Саня
Люди верят телевизору
23.12.2009 19:15 - Heathen
Дика баба і "простий" виборець))))
24.12.2009 10:58 - Вася
Да він же бухий
25.12.2009 22:23 - Алекс
"Караокий" показав себе в черговий раз!
Не лізь на сцену коли хлебнув оковитої і вже не відрізняєш Богословську від Герман, яка видно дуже не терпить перегару і тим більше коли її величність вперто путають з іншою жінкою.
Авзагалі то це яскравий приклад як "небожителі" виховані.
26.12.2009 08:26 - Святозар
Тепер ситуація навпаки :)

Янукович переплутав Богословську з Герман
http://www.pravda.com.ua/news/4b355e93e5650/
26.12.2009 19:24 - Сергій в шоці
Бляха-муха!!!
потрібно їхати з цього дурдома!
як говорить мій дід: "Страна козлов и баранов!!!"
27.12.2009 22:00 - Дмитрий
И бомбит жлобов с трибуны самы главный в мире жлоб!!!!!!!! Один руководит гордом , а вторая хочет руководить государством .Авобще полный 3,14ец
28.12.2009 18:28 - Мда)
2 Сергій в шоці:
Треба таких як вони нафіг з країни. Бо тікати з країни, то для сЦикунів ))
Цікаво, а якшо там, куди ти втічеш ще шось буде не так... і звідти втічеш? І довго тікатимеш?

Але, з іншої сторони, нафіг таких, які не люблять свою країну і готові втекти при першій ж можливості. Як каже мій батько: "ТУди вам, придуркам, і дорога!"

30.12.2009 21:49 - Майя
що за...Вибачте, але хто їх із зоопарку випустив?? блін, це ж зовсім не смішно, меня чесно плакати хочеться...(((
 Хмара тегів
КВН Каша Сальцова Крихітка Кут СУМ Україна ХУУП Характерне козацтво виставка екологія конкурс концерт кохання культура мистецтво молодь музика психологія фотовиставка фотоконкурс

Всі теги